• Promocja!
  KUP TERAZ Zestaw „Wilczo Głodna. Instrukcja obsługi” i „Wilczo Głodna. Zeszyt ćwiczeń” To połączenie bestselerowej książki tego bloga (ponad 4000 sprzedanych egzemplarzy) z zeszytem ćwiczeń, który jest jej praktyczną kontynuacją. Obie książki pomogą Ci zrozumieć swój problem, przyjrzeć się swoim schematom i w efekcie pozbyć się ich. W nich zawarta jest cała esencja mojej filozofii, która pomogła już tak wielu z nas. W zestawie taniej! *Uwaga! To jest zestaw książek w wersji elektronicznej, czyli otrzymujesz 2 pliki PDF. Do samodzielnego wydruku. Jeśli chcesz orzymać książkę oraz zeszyt ćwiczeń w gotowej, papierowej formie - kliknij tutaj
 • Promocja!
  KUP TERAZ Zestaw „Wilczo Głodna. Instrukcja obsługi” i „Wilczo Głodna. Zeszyt ćwiczeń” To połączenie bestselerowej książki tego bloga (ponad 4000 sprzedanych egzemplarzy) z zeszytem ćwiczeń, który jest jej praktyczną kontynuacją. Obie książki pomogą Ci zrozumieć swój problem, przyjrzeć się swoim schematom i w efekcie pozbyć się ich. W nich zawarta jest cała esencja mojej filozofii, która pomogła już tak wielu z nas. W zestawie taniej!
 • KUP TERAZ „Wilczo głodna. Zeszyt ćwiczeń” to zestaw zadań, które musisz wykonać i pytań, na które powinnaś sobie odpowiedzieć, jeżeli raz na zawsze chcesz pozbyć się problemów z odżywianiem. Książkę można czytać jako samodzielny poradnik, ale najlepsze efekty osiągniesz, jeżeli połączysz te informacje z wiedzą zawartą w poprzednich moich publikacjach, zwłaszcza „Wilczo głodna. Instrukcja obsługi” Znajdziesz tutaj zagadnienia dotyczące nawyków, schematów myślowych według których wciąż działasz, pułapek, które będą na Ciebie czekały w drodze do normalności i wiele innych praktycznych porad. Dzięki tej książce, praca nad sobą stanie się o wiele łatwiejsza i - co tu dużo mówić - przyjemniejsza. Podam Ci rękę i razem wyjdziemy z tego labiryntu, dobrze? Do dzieła! *Uwaga! To jest e-book, czyli plik PDF. Do samodzielnego wydruku. Jeśli chcesz orzymać zeszyt ćwiczeń w gotowej, papierowej formie - kliknij tutaj: Zeszyt ćwiczeń
 • KUP TERAZ „Wilczo głodna. Zeszyt ćwiczeń” to zestaw zadań, które musisz wykonać i pytań, na które powinnaś sobie odpowiedzieć, jeżeli raz na zawsze chcesz pozbyć się problemów z odżywianiem. Książkę można czytać jako samodzielny poradnik, ale najlepsze efekty osiągniesz, jeżeli połączysz te informacje z wiedzą zawartą w poprzednich moich publikacjach, zwłaszcza „Wilczo głodna. Instrukcja obsługi” Znajdziesz tutaj zagadnienia dotyczące nawyków, schematów myślowych według których wciąż działasz, pułapek, które będą na Ciebie czekały w drodze do normalności i wiele innych praktycznych porad. Dzięki tej książce, praca nad sobą stanie się o wiele łatwiejsza i - co tu dużo mówić - przyjemniejsza. Podam Ci rękę i razem wyjdziemy z tego labiryntu, dobrze? Do dzieła!
 • KUP TERAZ
  "Wilczo głodna. Instrukcja obsługi.” to drugie wydanie praktycznego poradnika uczącego jak skończyć z kompulsywnym jedzeniem.
  • Nie znajdziesz tutaj suchych definicji zaczynający się od „Bulimia Nervosa to…”
  • Nie przeczytasz tragicznych historii innych chorych.
  • Nie dowiesz się, co ci grozi – przecież i tak już to wiesz.
  W zamian dostaniesz bezcenną wiedzę na temat tego, co tak naprawdę się z Tobą dzieje oraz gotowy zestaw narzędzi, by sobie z tym poradzić. Bierz Wilka za... rogi i do dzieła! To jest prostsze niż myślisz!

  II wersja wzbogacona jest o ponad sto stron nowych informacji oraz najważniejsze posty z bloga.

  *Uwaga! To jest produkt w wersji elektronicznej (format PDF). Nie jest to książka papierowa.
 • KUP TERAZ
  "Wilczo głodna. Instrukcja obsługi.” to drugie wydanie praktycznego poradnika uczącego jak skończyć z kompulsywnym jedzeniem.
  • Nie znajdziesz tutaj suchych definicji zaczynający się od „Bulimia Nervosa to…”
  • Nie przeczytasz tragicznych historii innych chorych.
  • Nie dowiesz się, co ci grozi – przecież i tak już to wiesz.
  W zamian dostaniesz bezcenną wiedzę na temat tego, co tak naprawdę się z Tobą dzieje oraz gotowy zestaw narzędzi, by sobie z tym poradzić. Bierz Wilka za... rogi i do dzieła! To jest prostsze niż myślisz!

  II wersja wzbogacona jest o ponad sto stron nowych informacji oraz najważniejsze posty z bloga.

   

  "Aniu, skończyłam Twoja książkę. Jest cudownym, bezcennym narzędziem ułatwiającym walkę o lepsze życie! Chwilami ma się wrażenie, że znasz czytelnika lepiej niż on sam zna siebie. Pewne stwierdzenia wypowiedziane głośno rzucają nowe światło na dobrze znane już nam sprawy. Wskazówki które dajesz są przemyślane, sprawdzone i naprawdę działają i pomagają. Książkę czyta się jednym tchem; jest ona skarbnicą pozytywnych myśli, uczy podchodzić do sprawy ze spokojem i szacunkiem do siebie. Jest naprawdę inna niż wszystkie. Gorąco polecam ją wszystkim uwiezionym w sidłach nałogu obżarstwa."

  "Czytam twoją książkę. Jest świetna."

  "Dużo dała mi do myślenia Twoja książka, którą dostałam od chłopaka zaraz w pierwszym dniu pojawienia się jej na stronie. Od razu poszłam do sklepu kupić sobie notesik i notować wszystkie twoje przemyślenia i motywacje. Muszę powiedzieć, że w trakcie mojej walki czytałam dużo rzeczy tego typu, jednak to dopiero twoje słowa do mnie „przemówiły". Staram się stosować do wszystkich rad."

 • Produkt niedostepny
  KUP TERAZ Hej, chciałabyś trochę w sobie zmienić, prawda? W sylwetce, głowie, życiu… Ech, to takie trudne. A co jeżeli Ci pokażę, że wcale nie? I że to może być najfajniejsza przygoda Twojego życia? Wykonując ćwiczenia zawarte w tej książce, osiągniesz wymarzony rozmiar, a także nauczysz się myśleć wyłącznie pozytywnie! Skąd to wszystko wiem? Z własnego doświadczenia. Jako nastolatka też chciałam zrzucić parę kilo, lecz zamiast tego dopadły mnie potwory zaburzeń odżywiania i depresji. Zmagałam się z nimi przez wiele lat. I pokonałam je swoją sumienną, konsekwentną pracą. Teraz już wiem, co poszło nie tak, i chcę Ci pokazać, jak łatwo uniknąć pułapek odchudzania. Twoje wysiłki nie skończą się ani efektem jo-jo, ani innymi, poważniejszymi problemami. To nie jest dieta to program, dzięki któremu odchudzisz swoje potwory: Lenistwo, Wygodnictwo, Strach… Kiedy one tracą swój ciężar, Ty tracisz kilogramy, w zamian zyskując energię życiową i błysk w oku. Potrzeba tylko 30 dni, aby wygrać z potworami na zawsze! Bo zdrowie, witalność i mniejszy rozmiar to kwestia… przyzwyczajenia. Będzie fun! Obiecuję.
 • Super Laska

  38.90
  KUP TERAZ Cześć! Tu Ania! Jestem Super Laską! Skąd to wiem? Bo skończyłam z recydywą! Jak to zrobiłam? Po latach walki ze swoim ciałem i z zaburzeniami odżywiania wyrzuciłam z głowy diety. Teraz prowadzę bloga "Wilczo Głodna", gdzie uczę kobiety samoakceptacji. Do tego jem jak najwięcej nieprzetworzonych produktów – przecież takie jedzenie jest dla nas naturalne od tysiącleci. Dopiero przez ostatnie sto lat my, ludzie, wywróciliśmy nasze jadłospisy do góry nogami. Ale czas wrócić do tego, co dla nas najlepsze! Nie jest Ci potrzebna żadna dieta, tylko zdrowe podejście. Chcesz zostać Super Laską taką jak ja? Zajrzyj do środka. https://www.youtube.com/watch?v=7Awb2Vz534M
  Kupując książkę ode mnie wspierasz moją działalność i przyczyniasz się do powstania kolejnych postów i filmików.
 • KUP TERAZ Hej! Marzy Ci się czasem porządny update systemu we własnej głowie? Żeby tak za jednym kliknięciem móc skasować wszelkie wirusy złych nawyków i negatywnych myśli. Zupełnie tak jak kasuje się niechciane aplikacje w telefonie. Ale by było! Na ich miejsce zainstalowałabyś sobie wtedy inne, fajniejsze: kreatywność, silna wola, zdolności przywódcze, zdrowe odżywianie, przebojowość, efektywność i wiele innych. I tak za jednym kliknięciem stałabyś się ulepszoną wersją samej siebie: Ja Wersja 2.0! Kusząca wizja, prawda? A wiesz, że to jest jak najbardziej możliwe?
  Korzystając z tej książki dokładnie zaktualizujesz najważniejsze dla siebie aplikacje: Efekt?
  • szybko osiągniesz swoje cele,
  • zdobędziesz nowych przyjaciół,
  • zyskasz posłuch i szacunek wśród ludzi,
  • zrobisz więcej w krótszym czasie
  • zapomnisz o tym jak to jest być ciągle spłukaną,
  • przestaniesz się denerrrrrrrrrrrrrrrwować,
  • będziesz regularnie ćwiczyć i dbać o dobrą dietę,
  • wykorzystasz w pełni swoje możliwości.
  Codziennie nowe, proste i zabawne zadanka, które wyniosą Cię na wyższy level! Zmiana na 100% !